Klára Olšáková

Klára Olšáková │cesta k angličtině

Reference

Slova chvály, na která bych si sama netroufla.

→ FEEDBACK IS A GIFT.

Klárka je člověk, který udělá maximum pro to, aby vás nadchl pro angličtinu. Snaží se své studenty podpořit všemi možnými způsoby a udělat výuku co nejvíce zajímavou a zábavnou.
Pavlína Stehlíková
Hodiny angličtiny s Klárou jsou nabité do poslední minuty, jsou pestré, dobře předem připravené, zábavné a pozitivní. Dělá maximum proto, aby nás povzbudila a nadchla pro studium angličtiny. Je nejlepší lektorkou angličtiny, kterou jsem poznala.
Lída Hutarová
Jednoznačně doporučuji. Pečlivá příprava, trvale vysoká úroveň, která se postupem času nijak nesnižuje, pestrost v aktivitách při výuce, systematický přístup, vlídné učební prostředí. Trvale lehký tlak na podávání výkonů a rozumně stresu - vše úměrně věku. Hodiny striktně vedené v anglickém jazyce. Dále laskavost, trpělivost, pochopení. Velice vítám diskuzi o aktuálních tématech.
Renata Přibíková
Lekce s Klárou bych doporučila každému, kdo se chce opravdu naučit anglicky. Učení s Klárou je opravdu zábava, nemám pocit, že se musím k učení nutit. Prostě mě to s Klárou baví.
Iva Hamouzová
Klárka je velmi pozitivní a srdečný člověk. Lekce s ní jsou inspirativní a zábavné, umí motivovat k pokrokům. Při výuce kombinuje mnoho výukových zdrojů a každou hodinu má pečlivě promyšlenou a připravenou. Na lekce se vždy těším.
Lea
Ani nevím jak to napsat. Hodiny s Klárou miluji. Je prostě úžasná, pozitivní a člověk na hodinách zapomene, že byl po celodenní práci unavený. Umí motivovat a nikoho lepšího neznám. Všem bych přála tu naši jedinečnou Kláru. Jsem ráda, že mohu být její student. Hodiny jsou zábavné, žádná nuda.
Hanka
Kurzy Aj mohu jen doporučit. Příjemná atmosféra se zapálenou, usměvavou a pozitivní lektorkou, která vás motivuje a učí, jak si najít cestu k angličtině.
Martina
Určitě doporučuji lekce s Klárou. Díky ní ze mě spadl ostych z mluvení a každá lekce mě baví.
Irena Holická
Hodiny s Klárkou jsou zábavné, názorné, nabité pozitivní energií, dokáže změnit přístup žáka k výuce tak, že se člověk unavený starostmi z práce zrelaxuje, pobaví, zasměje, poučí a ještě zlepší výslovnost. Přála bych jí žáky, kteří by jí energii též vraceli a měla z nich radost.
Eva

Patříte mezi mé spokojené studenty?

I vy mě můžete potěšit a

→ A LITTLE THANKS GOES A LONG WAY.